067 333 91 63 11:00 - 23:00 чи
Вкажіть ваш номер передзвоніть мені
0

Ми працюємо для Вас

Pizza Letta Ресторан, що на Костюшка 6 – це новий затишний ресторан у самому серці старовинного міста Лева. Ми втілили у життя все, чого ви бажали - різноманіття запашних страв, гарячу улюблену піцу щойно з печі та великий вибір алкогольних напоїв. Ми знаємо, чого хоче наш відвідувач. Тому робимо усе так, щоб у кожній деталі відчувалась турбота, любов та комфорт!
Ми гостинно зустрінемо і кожного, хто забажає розділити з нами свої найважливіші події життя. Організуємо будь-яке свято так, щоб гість залишився не просто задоволеним, а щасливим!
Наша основна мета полягає у тому, щоб абсолютно кожен відчував себе в ресторані Pizza Letta як вдома у матусі!

Чому обирають Pizza Letta

Працівники Pizza Letta завжди ретельно ставляться до чистоти свого робочого місця. Старанно дезінфікують усі поверхні та санузли, щоб наші гості почували себе захищеними.
Ми піклуємося про свіжість та якість кожного продукту, який ми купуємо, щоб приготувати вашу улюблену страву. Але родзинкою нашого закладу залишається італійська неповторна піца, яку уже так багато людей полюбили!
Тісто для піци замішується на основі артезіанської води щоранку, у тістомісах виготовлених згідно з вимогами стандарту СТБ ІСО 9001:2001 та які сертифікуються в Україні. Саме тому наша піца завжди знаходиться на найвищому рівні.

Нам важливо, щоб наш клієнт був задоволений абсолютно усім, починаючи від того моменту, коли він вперше завітає на наш сайт і до того, як з'їсть останній шматочок піци!

Життя з Pizza Letta

Меню

Italian. Quickly. For you.

Святкування з Pizza Letta

Для святкування будь-якої події у вашому житті рекомендуємо до вибору наш ресторан. Як би банально це не звучало, але ми візьмемо на себе організацію усіх ваших турбот та забаганок. Приготуємо найсмачніші страви, прикрасимо згідно тематики зал ресторану, запросимо кваліфікованих дизайнерів, ведучих, аніматорів тощо. Оскільки ми прагнемо бути найкращими в усьому, чого потребують наші відвідувачі!

ЗАМОВИТИ СВЯТКУВАННЯ

Ми в Instagram

Happy moments with Letta
@PIZZA_LETTA