067 333 91 63 чи

  Вкажіть ваш номер передзвоніть мені

  Збирай магніти — міняй на піци!

  До кожної замовленої піци зі розділу «Піца» та «Набори» (включно з акційними) ми додаватимемо один магніт із зображенням такої самої піци.
  Один магніт — один з восьми шматочків магнітної піци.

  Збирай цілу «піцу» з однакових магнітів, а коли захочеш їх обміняти, напиши у коментарях до наступного замовлення: «Міняю магнітну піцу на справжню ТУТ НАЗВА ПІЦИ». Якщо замовляєш телефоном, скажи цю саму фразу під час розмови з оператором. Тоді кур’єр приїде до тебе вже з бонусною піцою (30 см, класична). Акція не поширюється на піци, які зібрані за допомогою конструктора.

  На зворотній стороні кожного магніту знайдеш QR-код, який скерує тебе на цю сторінку та нагадає умови акції, а нижче можеш пошукати назву піци, якщо тобі не вдалося впізнати її за малюнком.

  Також у нашій колекції є супермагніт. Він може замінити будь-який інший. Якщо в тебе є кілька магнітних шматків однієї піци (наприклад, «Капрічози»), ти можеш додати до них один або кілька супермагнітів й отримати справжню «Капрічозу» на заміну. Якщо ж збереш 8 супермагнітів, можеш обрати, яку піцу отримаєш за свою суперколекцію, під час замовлення.

  *Для безкоштовної доставки сума замовлення повинна перевищувати 200 грн (для блакитної зони — 400 грн)

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image